HPE Greenlake

HPE GreenLake: ideální produkty a služby pro vaši IT infrastrukturu.

Pořiďte si vaši vysněnou IT infrastrukturu formou služby.

HPE Greenlake

HPE GreenLake s KSPCS

Díky nám využijete beze zbytku i přebytku všechny možnosti, jež nabízí HPE GreenLake.

Je nesmírně těžké optimalizovat všechny IT služby tak, abyste byli efektivní a neplatili zbytečně navíc. Všechny procesy související s monitoringem, optimalizací a především správou vašeho systému vám umožníme sladit. Zůstane jen to potřebné: hardware, nástroje a služby.

Váš profit s pomocí technologických možností GreenLake vzroste. My jsme tu pro vás jako most mezi vašimi potřebami a téměř neomezenými možnostmi HPE GreenLake. V modelu as-a-service využijete pouze užitečné služby užitečné právě pro vás.

Cloud, který přichází k vám.

HPE GreenLake představuje nadčasové, inteligentní a flexibilní řešení. Tento cloudový svět zefektivní vaši IT infrastrukturu.

Kompletní a předem nakonfigurovaný systém obsahuje veškerý hardware a software potřebný k okamžitému zprovoznění. HPE vám také zaručí správu systému po celou dobu jeho životnosti. To vše za měsíční předplatné, které je založeno na cenovém modelu „pay-for-use“.

Pay-for-use

Platíte měsíčně, a to pouze za služby, které využijete („pay-for-use“). Získáte za to od HPE kromě samozřejmé správy systému komplexní a přednastavený systém včetně potřebných programových i technických řešení. Okamžitě ho můžete využít k vaší spokojenosti.

Pay-for-use

Hardware na špičkové úrovni

Základem řešení HPE GreenLake je špičkový hardware, který podporuje jednotlivé instalace celé infrastruktury. Největší benefit pokročilého řešení HPE však není hardware sám, ale volnější ruce vašich IT specialistů, kteří můžou řešit jen boost vaší firmy. Například virtualizační nabídka může využívat HPE SimpliVity a sofwarově definovaná infrastruktura HPE Synergy. Škálování systémů je jednodušší a rychlejší, což výrazně napomáhá zjednodušit provoz IT. Software a služby třetích stran, vše opět dobrovolné a podle potřeby, také nejsou k zahození, namátkou Microsoft Azure, Docker, SAP HANA, Hadoop, Nutanix AHV, VMware Cloud Foundation a další.

Špičkový hardware

Různá zátěž? Pružné řešení

GreenLake je jako špičková instruktorka ve fitku. Citlivě mění sled cviků podle potřebné zátěže. Vaše databáze, úložiště, zálohy, velká data, výpočty, ale i třeba privátní cloud – pro všechny tyto pracovní zátěže má HPE řešení. Takové, jaké je třeba. Včetně balíčků dejme tomu pro virtualizované aplikace či pro softwarově definovanou infrastrukturu.

Řešení podle typu zátěže

Řízení IT kapacit

Prostě už nebudete platit za nadbytečné služby. Smiřte se s tím. Vaši IT specialisté bude vždy přesně vědět dvě věci: co přesně se využívá a kdo toho využívá. Pokud budete potřebovat růst i v této oblasti, GreenLake je na to vždy ready. Dokonalá metrika využívání služeb a absolutní flexibilita napomáhá dostat vaši agilitu nebezpečně blízko ke 100 %.

Správa kapacity IT

Centrální portál do GreenLake

Platformou, kterou intuitivně spravujete celý provoz IT, je GreenLake Central. Tento portál do vašich cloudů privátních i veřejných, který ale dosáhne i do okrajových prostředí, vám poskytuje holistický pohled na využívané služby. Kontrolujete si pohodlně zabezpečení, využívání služeb, výdaje, ale i třeba shodu s legislativou. Případně si snadno najdete novou, potřebnou službu.

Přednosti HPE GreenLake

  1. Jednoduše. Využívejte, co potřebujete. Kontrolujte si to. Naplánujte.
  2. Ekonomicky. Bez vstupních nákladů plaťte pouze za to, co užíváte..
  3. Bezstarostně. Škálovatelná kapacita vám pohlídá náklady.
  4. Personalisticky. Vaši IT specialisté nebudou zahlceni péčí o cloudy.
  5. Inovativně. Okamžitě funkční inovace i aktualizace a inovace. Na co čekat?
  6. Nadčasově. Buďte jako Microsoft a Intel. Pracujte s HPE GreenLake.
Proč zvolit HPE GreenLake

Napište nám!

KSP Computer & Services, s.r.o
Nad Akcízem 1006/2
180 00, Praha 8

731 486 241
martina.pavolova@kspcs.cz

IČO: 27875849
DIČ: CZ27875849

Cloud, který přichází k vám.